Messages Favorite Companies Forums Blog FAQ

Τρελό σεξ στο γυμναστήριο!! - Η αρχή...

Unknown user
Unknown
0 posts
Το στορυ που θα σας διηγηθώ μου συνέβη πριν κάποια χρόνια όταν ήμουν ακόμα φοιτητής και ζούσα ακόμα στην Αθήνα. Πάντα μου άρεσε ο αθλητισμός, από μικρός έπαιζα βόλεϊ και πάντα πήγαινα γυμναστήριο... Φέτες ήμουν τότε!

Πότε μου όμως δεν μου άρεσαν τα μεγάλα γυμναστήρια. Πάντα μάζευαν πολύ κόσμο και αυτό με έκανε να νιώθω περίεργα, άβολα. Έτσι, εκείνο το διάστημα πήγαινα σε ένα γυμναστήριο μικρό στην γειτονιά μου, σχετικά κοντά στο σπίτι μου. Το κλίμα ήταν πολύ φιλικό. Το μεγαλύτερο ποσοστό των ανθρώπων που ερχόντουσαν ήταν άτομα λίγο μεγαλύτερης ηλικίας από εμένα, οι περισσότεροι της γειτονιάς ή φίλοι του ιδιοκτήτη.

Ήταν τέλος Σεπτεμβρίου, είχα γυρίσει από τις καλοκαιρινές μου διακοπάρες και είχα αρχίσει να παρατηρώ κάποια καινούργια πρόσωπα στο γυμναστήριο. Μέσα σε αυτά και ένα ζευγάρι, ο Γιώργος (περίπου στα 35, αρκετά συνηθισμένος) και η Ελένη (λίγο νεότερη, πάρα πολύ όμορφη, με πολύ γυμνασμένο σώμα, όμορφα χαρακτηριστικά, βυζιά πέτρα και πανέμορφα δάχτυλα στα πόδια - που είναι και το πάθος μου). Δε θα το κρύψω... το αρκετά μεγάλο στήθος της μου τράβηξε την προσοχή αλλά ποτέ μου δεν καρφώθηκα. Ωστόσο με τα δαχτυλάκια της δεν μπορούσα να αντισταθώ, σίγουρα καρφωνόμουν.

Τα θυμάμαι σαν να τα έχω μπροστά μου. Ποδαράκι πολύ μικρό, γύρο στο 36-37 νούμερο το υπολόγιζα, μεγάλη καμάρα και ίδια μικρά δαχτυλάκια στην σειρά, το ένα λίγο μικρότερο από το άλλο. Πάντα τα είχε περιποιημένα και βαμμένα, τα έβλεπα όταν έβγαινε από το ντουζ και έφευγε με τις σαγιονάρες της. ΠΑΝΤΑ το πεντικιούρ της ήταν τέλειο, με τέλειο απαλό δερματάκι. Περιττό να σας πω πως τα είχα φαντασιωθεί πολλές φορές να ακουμπάνε τα μάγουλα μου ενώ εγώ την γαμάω, να τα γλείφω ξεκινώντας από την φτέρνα, συνεχίζοντας στην καμάρα και καταλήγοντας να ρουφάω τα μικρά υπέροχα δαχτυλάκια της.. Τέλος πάντων, πίσω στα γεγονότα.

Το γυμναστήριο είχε μόνο ένα γυμναστή ο οποίος τις περισσότερες φορές ήταν απασχολημένος βοηθώντας τις αρχάριες κυρίες. Έτσι ζήταγε από τους πιο έμπειρους να βοηθήσουν τους υπόλοιπους αν χρειαζόντουσαν κάτι. Για αυτό το λόγο είχα βοηθήσει αρκετές φορές τον Γιώργο με τις ασκήσεις του.

Εύθυμος άνθρωπος και πάντα κάτι βρίσκαμε να συζητήσουμε κατά τη διάρκεια των ασκήσεων. Είχαν περάσει μερικές μέρες, όλα κυλούσαν φυσιολογικά. Εγώ πολλές φορές μετά το γυμναστήριο πήγαινα να βρω τους φίλους μου για καμιά μπύρα, όπως οι περισσότεροι της ηλικίας μου. Γι' αυτό έκανα μπάνιο και ετοιμαζόμουν στα αποδυτήρια. Μία από αυτές τις μέρες την ώρα που ετοιμαζόμουν μπαίνει μέσα ο Γιώργος. Δε φάνηκε να τον ενοχλεί κάτι, ίσα-ίσα φέρθηκε πολύ φυσιολογικά, αν και έριξε μερικές κλεφτές ματιές στον πούτσο μου, αλλά και ποιος δεν θα κοίταζε, αντανακλαστικά ήταν. Ωστόσο την επόμενη μέρα συνέβη κάτι που πραγματικά με "έπιασε" εξ απροόπτου.

Από την πρώτη στιγμή κιόλας με το που μπήκα στο γυμναστήριο κατάλαβα ότι κάτι ήταν διαφορετικό, κάτι πήγαινε ας πούμε στραβά. Είδα τον Γιώργο να σκουντάει την Ελένη και κατευθείαν να παίρνω ένα βλέμμα από την Ελένη που δε μου έχει ξαναρίξει. Αμέσως τράβηξα το βλέμμα μου, έκανα σαν να μην το παρατήρησα και ξεκίνησα τα σετ μου κάπως αγχωμένος. Σχεδόν αμέσως ήρθε ο Γιώργος από πάνω μου και με ρώτησε αν μπορούμε να κάνουμε σετ εναλλάξ. Φυσικά του είπα ναι και συνεχίσαμε τη γυμναστική. Μετά από λίγο ήρθε και η Ελένη με αρκετή χαρά και νάζι. Μας ρώτησε πώς πάει η γυμναστική και ζήτησε από τον άντρα της τον Γιώργο αν μπορεί να πάει να φέρει το νερό που το είχε ξεχάσει στην τσάντα της. Ο Γιώργος πετάχτηκε λες και τον χτύπησε ρεύμα και πήγε αμέσως προς τα αποδυτήρια. Τότε η Ελένη άλλαξε αμέσως το ύφος της, με πλησίασε και μου ψιθύρισε τα παρακάτω - έχοντας εκείνο το μειδίαμα που δεν θα ξεχάσω ποτέ.
 
- Ξέρω το μεγάλο σου μυστικό!
 
Μου κόπηκαν τα πόδια. Σκέφτηκα ότι να το παίξω ανήξερος ήταν η καλύτερη μου επιλογή.
 
- Για τι πράγμα μιλάς;
 
- Μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις, μου μίλησε ο Γιώργος για σένα.
 
Εκείνη τη στιγμή σκέφτηκα πως ήταν μάταιο να το παίζω χαζός, κατάλαβα ότι είχα ήδη κερδίσει ήδη χωρίς να κάνω τίποτα και αποφάσισα να γίνω πιο επιθετικός.
 
- Και τι σου είπε ακριβώς;
 
- Ότι έχεις κάτι που πρέπει οπωσδήποτε να το δω.
 
- Θες να μάθεις αν σου έλεγε αλήθεια;
 
- Ναι, πάρα πολύ.
 
- Και πως θα γίνει αυτό;
 
- Ακολούθησε με...
 
και πιάνει την πετσέτα που κράταγα στα χέρια και με τραβάει. Βγαίνουμε από το γυμναστήριο και με πηγαίνει προς το αμάξι τους. Μου ανοίγει την πίσω πόρτα και μου κάνει νόημα να μπω μέσα. Μπαίνω και κατευθείαν ορμάει πάνω μου και αρχίζει να με φιλάει και να μου χουφτώνει τον πούτσο, χαϊδεύοντας ταυτόχρονα τα αρχίδια μου.

Είχα ήδη καυλώσει, ήταν πέτρα. Αυτή φαινόταν να το απολαμβάνει, ενώ έδειχνε εντυπωσιασμένη, κάτι που με ανέβασε ακόμα παραπάνω. Μου κατεβάζει το σορτσάκι και το μποξεράκι και πετάγεται έξω ο πούτσος μου. Τον κοιτάζει, πιάνει κατευθείαν τα μαλλιά της κοτσίδα και χωρίς να χάσει καθόλου χρόνο τον βάζει στο στόμα της. Πραγματικά ήταν μία απίθανη πίπα. Με το αριστερό της χέρι τον κράταγε σταθερό και με το δεξί και το στόμα της έκανε ένα παιχνίδι που ακόμα το σκέφτομαι και καυλώνω.

Εγώ με το ένα χέρι της κράταγα την κοτσίδα και με το άλλο της έπιανα τον κώλο. Ήταν μούσκεμα, μπορούσα να το νιώσω απλά ακουμπώντας το μουνί της έξω από το κολάν. Βάζω το χέρι μου από μέσα και αρχίζω να παίζω με το μουνάκι της. Ήταν μούσκεμα. Ήταν λείο, φαινόταν ότι έκανε lazer, ενώ ήταν και πολύ "συμμαζεμένο", όπως ακριβώς μου αρέσει.

Αυτή αμέσως ξεκίνησε να αναστενάζει, έγινε πιο επιθετική, το ρυθμικό τσιμπούκι που μου έπαιρνε έγινε αγώνας να πάρει τον πούτσο μου όσο πιο βαθιά μπορούσε, λες και το μόνο πράγμα που ήθελε ήταν να καταφέρει να τον πάρει όλο, με κάθε της αποτυχημένη προσπάθεια να καταλήγει σε πνίξιμο και να τον βγάζει και να παραμιλάει. Είσαι απίστευτος, τι πούτσος είναι αυτός, δεν το πιστεύω. Κάθε φορά όλο και κάτι διαφορετικό.

Την πιάνω από το λαιμό και από τα μαλλιά, της βγάζω τον πούτσο μου από το στόμα της και ξεκινάω να την φιλάω. Έτσι στημένη όπως ήταν στα τέσσερα τη γυρίζω με τον κώλο της προς εμένα, της κατεβάζω το κολάν μέχρι τα γόνατα και αρχίζω να της γαμάω και τις δύο τρύπες με τη γλώσσα. Με είχε κάνει χάλια, έτρεμε και τα υγρά της έσταζαν στα μπούτια της. Το παραμιλητό της σταμάτησε και ξεκίνησε να με παρακαλάει να τη γαμήσω. Αφού την άφησα λίγο να βασανίζεται, σηκώνομαι, στέκομαι από πίσω της και ακουμπάω τον πούτσο μου στα μουνόχειλα της. Γλίστρησε κατευθείαν μέσα. Της πιάνω τον κώλο και με τα δύο χέρια και αρχίζω να την γαμάω όσο πιο δυνατά μπορούσα.

Δεν άργησε να τελειώσει, ούρλιαζε. Βγήκα και της είπα να ανέβει πάνω μου. Δε χρειάστηκε καν να μου μιλήσει έβγαλε το κολάν πέταξε τα μεγάλα βυζιά της έξω και ανέβηκε πάνω μου. Το θέαμα ήταν απίστευτο και αυτή ακόμα καλύτερη, ήξερε πραγματικά πως να γαμήσει έναν άντρα αλλά ακόμα περισσότερο ήξερε πως να ικανοποίησει τον εαυτό της. Τα ουρλιαχτά σταμάτησαν, με τρεμάμενη φωνή μου ψιθυρίζει "χύνω" και ταυτόχρονα τα χύσια της πετάγονται παντού και αυτή να σβήνει πάνω μου. Παίρνει μερικές ανάσες σηκώνεται και ξεκινάει πάλι την πίπα, αλλά αυτή την φορά ο σκοπός της ήταν άλλος και μέσα σε πολύ λίγο χρόνο το πέτυχε.
 
- Χύνω!
 
- Χύσε με...
 
Τα ήπιε όλα, δεν άφησε ούτε σταγόνα να πάει χαμένη. Πήραμε μερικές ανάσες και ξεκινήσαμε να ντυνόμαστε. Δεν ήξερα τι να πω, τα πόδια μου έτρεμαν από την ένταση, ήθελα να της πω τόσα αλλά προσπάθησα να το παίξω cool. Ντύνεται, με πιάνει από το πρόσωπο, μου δίνει ένα πάρα πολύ δυνατό φιλί και μου λέει ευχαριστώ. Το χαμόγελο στο πρόσωπο της θα μου μείνει για πάντα χαραγμένο στο μυαλό. Βγήκαμε από το αμάξι και γυρίσαμε στο γυμναστήριο. Μπήκα κατευθείαν στα αποδυτήρια και πραγματικά ήλπιζα να μην πέσω μούρη με μούρη με τον Γιώργο. Μάζεψα βιαστικά τα πράγματα μου και εξαφανίστηκα.

Μπορούσα να καταλάβω ότι όλο αυτό έγινε σε συνεννόηση με τον Γιώργο, παρόλα αυτά ένιωθα πολύ αμήχανα να τον αντικρίσω. Βέβαια την επόμενη φορά που τους ξανά συνάντησα στο γυμναστήριο κατάλαβα ότι το άγχος μου και η αμηχανία μου δεν είχαν κανένα απολύτως νόημα. Αυτό το ζευγάρι είχε πολλά ακόμα στο μυαλό του και απ' ότι φαίνεται ήθελαν εμένα για συμπρωταγωνιστή.

Η σχέση μου με αυτό το ζευγάρι διήρκησε μερικούς μήνες, οπότε θα ακολουθήσουν και άλλες ιστορίες σε επόμενες αναρτήσεις μου.
Please login or register to comment in this post
Only logged in users can reply to posts. This help to keep forums clean from spam.

No. 1 online erotic ads platform

No matter what your sexual fantasy is, whatever you're looking for in sex, rest assure that you'll to find it here! You are just a few clicks away from making your wildest dreams come true!
Add a new listing
Do you want to create a free listing? Create an account